RELACJE UCZESTNIKÓW

Cytujemy wypowiedzi osób, które być może znacie oraz ludzi, o których prawdopodobnie nie słyszeliście...

Jeżeli zależy wam na metrach wysokości i obsłudze światowej klasy–przyjeżdżajcie do ośrodka Bell 2. Trudno o lepsze tereny, wyżywienie i zakwaterowanie. Odległe rejony wokół potoku Ripley zapewniają niezapomniane wrażenia z heliskiingu. Wiele podróżowałem po świecie i uważam, że tutejsze tereny należą do najwspanialszych warunków do uprawiania tego sportu. Zjazdy są niezwykle długie, a narciarze mają poczucie niespotykanej nigdzie indziej izolacji od świata. Zarówno Stewart, jak i pobliskie miasto Hyder w stanie Alaska to typowe miasteczka dalekiej północy, które nie przypominają znanych krajobrazów.

Todd Jones: Producent filmowy i współzałożyciel wytwórni Teton Gravity Research

Pod względem warunków narciarskich tutejsze tereny przypominają Alaskę, lecz oferują więcej możliwości uprawiania tego sportu przy złej pogodzie. Uczestnicy mają do dyspozycji wiele zjazdów leśnych z licznymi atrakcjami, takimi jak różne formacje skalne pokryte grubą warstwą śniegu. Całość rozciąga się na powierzchni, jaką zajmuje ćwierć Szwajcarii, zatem udało się nam odwiedzić zaledwie kilka miejsc.

Seth Morrison: Legenda Narciarstwa

Gdy wyszedłem ze śmigłowca, zobaczyłem nieskończoną przestrzeń i przepiękne, rozległe tereny narciarskie, jakie można podziwiać w rejonie potoku Ripley. Z całą pewnością był to jeden z najciekawszych momentów ubiegłego roku. Poczułem dreszcz emocji i smak przygody, a po dziesięciu dniach wciąż mam niedosyt. Nie mogę doczekać się powrotu.

Adam Clark: Fotograf dla firmy North Face i wytwórni TGR

Wszyscy marzyliśmy o takiej wyprawie już od lat 70., gdy emocjonowały nas filmy Warrena Millera. Każda z rozległych dolin o nieprzetartych szlakach zajmuje powierzchnię, na której w całości zmieściłby się przeciętny australijski ośrodek narciarski. LF potrafi to wykorzystać, a jej personel dba o niezapomniane wrażenia ze zjazdów. Sądzę, że przyjęty model działania sprawdza się idealnie – świetne ośrodki, smaczne jedzenie, dobra obsługa i BRAK presji. Dziękujemy za wszystko – pobyt był zorganizowany bardzo profesjonalnie. Zapraszamy.

S. Andrea: Gość

Marzyłem o tym przez całe życie, a rzeczywistość przerosła moje wyobrażenia.
Szkoda mi dwóch ostatnich dni. Dziękuję wszystkim, był to mój najlepszy urlop! Odtąd stałem się zapaleńcem i będę bardzo wybredny!

Anonimowy: Gość

Uprawiam narciarstwo. Przyjechałem na narty i sporo się najeździłem – był to mój najlepszy narciarski urlop! Dziękuję za wszystko – pobyt był zorganizowany bardzo profesjonalnie. Zapraszamy do Aspen!

J. Martin: Gość

Ten tydzień był spełnieniem marzeń, które chciałem zrealizować od 30 lat! Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji i kadry. Dziękuję za dobrą opiekę i za spełnienie mojego marzenia!

S. Moore: Gość

Jedzenie jest przepyszne. Pracowałem w najdroższych hotelach i na statkach rejsowych, lecz muszę przyznać, że tutejszy personel potrafi zadbać o perfekcyjny akcent na koniec dnia. Dziękuję.

A. Reeves: Gość